info@asavsigorta.com 0 216 622 70 08

Kasko Sigortası

asavkasko
Hasar Anında

Hasar anında da Asav Sigorta olarak yanınızdayız. Bir telefonunuzla, kaza tespit tutanağını doldurmanıza yardım ediyor, aracınız hareket edemiyorsa çekici gönderilmesini sağlıyor ve sizi sigorta şirketinizin anlaşmalı olduğu en yakın servise yönlendiriyoruz.

Hasar Dosyası

Dosyanız servisiniz tarafından açılır. Ama her ihtimale karşı bizi aradığınızda, hasar dosyası için gerekli belgeleri hazırlamanıza ve sigorta şirketinize ulaştırmanıza yardımcı oluyoruz.

Geçici Araç

Aracınız tamirdeyken geçici bir araç (ikame araç) isterseniz bizi arayın. Sigorta şirketinizle iletişime geçerek poliçenizdeki şartlara göre geçici araç temininizi sağlıyoruz.

Eksper İşlemleri

Eksper işlemleriniz hakkında bilgi almak için bizi arayabilirsiniz. Eksper atanmasından araştırmaya, rapor yazımından sigorta şirketine ulaşmasına kadar tüm işlemlerinizi takip ediyor, size bilgi veriyoruz.

Servisteki Aracınız

Servisteki aracınız hakkında bilgi almak için bizi arayın. Sigorta şirketinizle iletişime geçip aracınızın ne kadar serviste kalacağı, ne zaman çıkacağı gibi konularda sizi bilgilendiriyoruz.

Hasar Talepleri

Hasar tutarı, tamir, parça tedariği, pert olduysa rayiç bedeli gibi talepleriniz için sigorta şirketinizle aranızda sizin adınıza aracılık yapıyoruz.

Hasar Ödemesi

Araç tamiriniz anlaşmalı olmayan bir serviste yapıldıysa hasar ödemenizin zamanında yapılması için gerekli takibi yapıyoruz.

Araç Teslimi

Tamir işlemleri bittikten sonra araç teslim sürecinizi hızlandırmak için sigorta şirketinizle iletişime geçerek süreci hızlandırıyoruz.

Mutlu Son

Asav Sigorta, en uygun poliçenin seçiminden hasar anında yanınızda olmaya kadar, sizi her an mutlu etmek için çalışıyoruz.

Web Tasarım Interactive Bilisim
Copyrights © 2012 Asav Sigorta